Home Financování VaVaI Aktuality Závěrečná konference projektu CERADA
Závěrečná konference projektu CERADA Tisk
Pátek, 01. dubna 2011

Univerzitní institut, jako partner projektu CERADA, si Vás dovoluje pozvat na konferenci, která se uskuteční 19. dubna 2011 v Ostravě.

Na konferenci budou prezentovány výstupy projektu CERADA, včetně zkušeností účastníků školení v oblasti transferu technologií a představení akčního plánu projektu tj. dalších možnostech spolupráce sousedních regionů tří států - ČR, SR a Polska.

Na konferenci je možno se přihlásit nejpozději do 15. dubna 2011 na e-mailové adrese Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Pozvánka a program

Projekt, financovaný ze 7. rámcového programu EU, je realizovaný konsorciem 13 partnerů ze 4 zemí (CZ, SK, PL, UK) se zaměřuje na podporu spolupráce ve výzkumu a vývoji orientovaném na sektory automobilového a leteckého průmyslu, a to v krajích Zlínském, Moravskoslezském, Žilinském samosprávném a ve Slezském vojvodství. Oblast je charakterizována vysokou koncentrací automobilových výrob (Hyundai, KIA, FIAT). Zlínský kraj je významný z pohledu subdodavatelského, v projektu je reprezentován kromě UTB ve Zlíně dále Plastikářským klastrem (zástupce podnikatelského sektoru) a Technologickým inovačním centrem (zprostředkovaný zástupce krajské správy).