Home Financování VaVaI Aktuality Přehled výzev 7. RP pro rok 2011
Přehled výzev 7. RP pro rok 2011 Tisk
Středa, 08. září 2010

Technologické centrum AV ČR vydalo letošní 3. číslo (3/2010) časopisu echo. Tematicky je zaměřeno na  životní prostředí – příspěvky mj. hodnotí účast ČR v příslušné 7. RP či se týkají životního prostředí v rámci iniciativ Společného programování.

Součástí vydání je zajímavá příloha – Přehled výzev 7. RP pro rok 2011 (vyhlášených 20. 7. 2010), která přehlednou formou tabulky shrnuje výzvy 7. RP vyhlášené letos v létě. Na čtyřech stranách si lze rychle udělat první obrázek o podporovaných oblastech pro rok 2011 a termínech uzávěrek. Pozor, data někdy nejsou zcela konzistentní – doporučujeme kontaktovat ÚPČ UNI, manažera mezinárodních projektů Ing. Michal Oravu ( Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , kl. 8028), který Vám rád poskytne podrobnější a upřesňující informace.

Témata výzev je nutno konzultovat s příslušnými Pracovními programy 2011, které pro každou výzvu konkretizují, co bude/nebude podporováno, zda bude přijat pouze jeden projekt nebo více, jaký typ projektu (malý výzkumný, velký výzkumný, koordinační, podpůrný,…), atp. Je totiž třeba se tématem připravovaného projektu „trefit“ přesně do poptávky Evropské komise. Odkazy ke stažení: