Home Spolupráce Poptávka po spolupráci
Poptávka po spolupráci Tisk

Máte-li jakékoliv požadavky na spolupráci či dotazy k formám spolupráce neváhejte se na nás obrátit. Všem zájemcům o spolupráci nabízíme individuální přístup a diskrétnost. Standardní postup projednání požadavků na spolupráci je následující:

  1. Prvotní kontakt – své požadavky a dotazy směřujte telefonicky nebo mailem na kontakt níže.
  2. Upřesnění požadavku – kontaktní pracovník převezme váš požadavek a případně vás vyzve k upřesnění zadání.
  3. Výběr relevantního partnera pro realizaci – na základě upřesnění vašich požadavků vybere náš kontaktní pracovník příslušné pracoviště UTB ve Zlíně, případně konkrétního pracovníka, a zjistí zájem pracoviště o spolupráci.
  4. Osobní jednání – je-li zájem o spolupráci na obou stranách, je pod vedením kontaktního pracovníka uspořádáno osobní jednání k upřesnění věcné náplně, termínů, forem a podmínek spolupráce.
  5. Uzavření smluvních vztahů – pokud se při jednání obě strany shodnou, jsou následně připraveny podklady pro uzavření smluvního vztahu. Podle typu spolupráce se může jednat o rámcovou smlouvu o spolupráci, smlouvu o spolupráci při řešení projektu, smlouvu o dílo. Malé požadavky operativního charakteru (měření, testování, výkon lektorské činnosti apod.) jsou řešeny přímo objednávkou.
  6. Naplnění smluvních vztahů – plnění sjednaných činností postupuje dle podmínek v příslušné smlouvě nebo objednávce. Předání výsledků se obvykle uskutečňuje předávacím protokolem, souhrnnou zprávou nebo zprávou o řešení projektu.
  7. Vyúčtování – probíhá standardním způsobem (fakturací) v případě spolupráce realizované mimo dotačně podpořené projekty. Projekty řešené z dotací jsou finančně vypořádány dle podmínek poskytovatele dotace.

 

V případě zájmu o spolupráci kontaktujte:

Ing. Ivana Bartoníková
Tel.: +420 576 038 138, Mob.: +420 734 792 686
E-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript