Home Vzdělávání Aktuality kurz Nové technologie v oblasti komunikace výsledků VaV
kurz Nové technologie v oblasti komunikace výsledků VaV Tisk
Čtvrtek, 11. listopadu 2010

Kurz Nové technologie v oblasti komunikace výsledků VaV poskytuje aktuální pohled na nově dostupné technologie a jejich roli v moderní komunikaci výsledků vědecké výzkumné práce.

Účastníci kurzu budou seznámeni s moderními a přitom již nyní dostupnými metodami komunikace ve vědeckých týmech i s odbornou veřejností. Každá kategorie je zhodnocena z pohledu její vhodnosti, přednosti a případných potencionálních rizik. V průběhu kurzu budou ukázány typické produkty používané k danému účelu včetně odkazů na jejich praktické odzkoušení a dostupnost.

Profil lektora:
Lektor má dlouholeté zkušenosti s aplikací i řízením zejména akademického výzkumu (OVC ČVUT 1975-1990), centrálních organizací (UIV, DZS MŠMT) a mezinárodních projektů ICT ve školství (vice-president European Schoolnet 2002-2005). Mimo jeho odbornost (technická kybernetika a komunikace) se dlouhodobě věnuje prezentacím, audiovizuálním technikám a prostorovému 3D zobrazování. V současnosti působí jako soudní znalec, konzultant ICT a člen týmu zastupujícího společnost Accordent Technologies, USA v Evropě.

Místo konání: 26.11.2010, Ostrava, PřF OU v Ostravě, 30.dubna 22, učebna C105

Více informací zde.